Kedysi by človek nikdy nepovedal, že strieborná sa dá ladiť so zlatou farbou, horčicová s fuksiovou alebo smaragdovou. Kombinácie sú už na vás, avšak platia isté pravidlá.

Neutrálne odtiene farieb ako sú čierna, biela, béžová, strieborná, sivá je možné kombinovať s naozaj všetkými farbami, avšak s výraznými odtieňmi je to ťažšie.

Ako to zvládnuť s tým, aby ste to neprehnali? Málokto by povedal, že veľa závisí aj od toho, aký ste typ človeka. Či máte tmavé alebo svetlé vlasy, modré alebo hnedé oči a tak isto či ste svetlý alebo tmavý typ. Niekedy sa na to treba pozerať aj z takéhoto uhla. Je množstvo článkov kde nájdete sprievodcov farieb aká farba s akou ladí, ale povedzme si pravdu... Ktorá z Vás to má chuť študovať?:))

Ak ste stratená a naozaj si neviete dať rady- veď nie každá sme módna guru, tak začnite z úplne iného konca!

Čo tak si pozrieť pánske doplnky-kravaty/motýliky a podľa toho sa zladiť s partnerom? Ak nájdete nejaký krásny pánsky doplnok, ktorý Vám sedí k šatám a ma navyše farby, ktoré spolu dokonale ladia, tak kľudne si kúpte v podobnom štýle aj kabelku alebo lodičky!

Našli ste doma pastelovo ružovú kabelku s modrými kvetmi? Kúpte si pastelovo ružové šaty a partnerovi zvoľte modrú kravatu... Veď každý chlap si radšej vyberie modrú ako ružovú, však ?:)))

Pokojne môžete zostať aj pri klasike- čierny motýlik alebo kravata vyzerá s akoukoľvek kombináciou stále šik!

Som naozaj rada, že ste si prečítali tento článok, verím, že vás natoľko zaujal, že si pozriete našu ponuku a vyberiete si krásne kúsky!

S láskou Natália

Foto: Pinterest.com