Sofistikovaná, seriózna, svieža, s kladnými emóciami. Farba roka 2020. Ak nevlastníte vo vašom šatníku šaty v modrej farbe, je načase to zmeniť!

Ó šaty, spichnuté z farebného vzduchu.
Dáme si šaty, nech máme aspoň trocha vzruchu...
Dúfam, že ešte platí múdrosť odveká,
možno aj tieto šaty spravia zo mňa človeka.

Ak si myslíte, že Vám modrá farba nepristane alebo jej máte príliš veľa vo vašom šatníku, tak kľudne siahnite aj po inej farbe alebo poďte do vzorov! Kvety, bodky, geometrické vzory či leopardie ? Prečo nie?

Zrkadlo mi vraví, že som iná,
a ja si to opakujem s ním.
Bude to však iba jeho vina,
ak tomu uverím...

Nebojte sa experimentovať. Nezabúdajte, že najviac prekvapíte, ak namiesto svojej obľúbenej ružovej nahodíte na seba sexi červenú! A čo okolie? Určite Vás pochváli... Veď každá zmena v živote človeka je zmena k lepšiemu.

Mám šaty, ach ako príma sa v nich chodí..
Mám šaty, čo o pár týždňov vyjdú z módy.
Keď túžia vyjsť, tak môžu – nech idú do hája,
mám pod nimi svoju kožu, pod nimi som ja.

Ak podľahnete kráse šiat, nezabúdajte, že najdôležitejší je pocit. Pocit, ako sa človek cíti. Ak sa cítite v šatách dobre, sú pohodlné, sú krásne, sú to tie pravé! V dnešnej dobe sa vracia do módy veľa prvkov, ale strihy ostávajú vždy rovnaké. Pokiaľ sa cítite najlepšie v šatách rovného strihu, netreba to meniť, ale keď nie ste si istá či Vám pristanú aj prestrihované šaty, neváhajte ich vyskúšať. Ak si netrúfate nosiť takýto typ šiat, vyskúšajte MIDI dĺžku.

S výberom Vám radi poradíme v našej kamennej predajni na Levočskej ulici 44 v Prešove.

Šaty utkané z jahodovej peny sú tie, v ktorých sa cítite najlepšie!

S láskou Natália

Foto: Pinterest.com